SCANIA POLSKA: DOBRY ROK, POMYŚLNE ROKOWANIA PDF Drukuj Email
MOTO-KRONIKA

Świąteczne spotkania kierownictwa Scanii Polska z dziennikarzami motoryzacyjnymi obrosły już wieloletnią tradycją. Niżej podpisany nie lekceważąc atrakcyjnych miejsc w jakich się odbywają (ostatnie to Pałac Żelechów na Mazowszu) oraz ich merytoryczno-towarzyskiej formy, szczególnie jednak ceni sobie możliwość porozmawiania z ciągle tymi samymi, polskimi menedżerami firmy. Owszem, co kilka lat poznajemy nowego dyrektora generalnego spółki – najczęściej pochodzącego ze Szwecji – lecz trzon jego najbliższych współpracowników pozostaje bez zmian.

 

Więcej…
 
Z BLISKA: LECHIA GDAŃSK – WISŁA KRAKÓW 2:0 PDF Drukuj Email
SPORT


Więcej…
 
CZASOODPORNE... PDF Drukuj Email
MOTO-KRONIKA

Fotorelacja z ekspozycji old-timerów podczas Warsaw Moto Show (20-22 grudnia 2015)

Więcej…
 
MADE IN POLAND: ARRINERA HUSSARYA GT4 PDF Drukuj Email
MOTO-KRONIKA

Jednym z najważniejszych wydarzeń zakończonego niedawno (20-22 listopada 2015) Warsaw Moto Show była zapowiedź premiery pierwszego polskiego samochodu wyścigowego – Arrinery Hussarya GT4. Dojdzie do niej 14 stycznia 2016 roku w angielskim Birmingham podczas Autosport International – The Racing Car Show.

 

Więcej…
 
NIEZŁOMNI STRAŻNICY… STOŁKÓW PDF Drukuj Email
PUBLICYSTYKA

Pytanie dziennikarza motoryzacyjnego o stosunek do straży miejskich lub gminnych wydaje się równie naiwne jak pytanie chłopa o stosunek do psa, który za pełną miskę i ciepłą budę odpłaca swojemu panu duszeniem domowego ptactwa. Zwłaszcza w kontekście blokad na koła samochodów i radarów w krzakach, które zmotoryzowani darzą sentymentem tak wielkim, iż w wielu miejscowościach Polski po strażnikach (drzewiej zwanych pachołami) pozostały tylko irytujące wspomnienia.

 

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
COPYRIGHT 2008. MOTO.GDA.PL ALL RIGHTS RESERVED