Z BLISKA: NAJWIĘKSZY RADIOWÓZ NA WYBRZEŻU... PDF Drukuj Email
MOTO-KRONIKA
 
TROFEA DLA NAJMŁODSZYCH MOTOCROSSOWCÓW PDF Drukuj Email
MOTO-KRONIKA

Gdański Park Naukowo-Technologiczny był w piątek, 13 listopada 2015 miejscem uroczystego podsumowania tegorocznych startów najmłodszych motocrossowców, objętych szkoleniową i sponsorską opieką teamu o - skomplikowanej wprawdzie lecz oddającej zasługi głównych patronów - nazwie KTMsklep.pl-MXKowalski.pl.

 

Więcej…
 
Z BLISKA: LECHIA - LEGIA 1:3 PDF Drukuj Email
SPORT
 

31'  Strzał Guilherme daje Legii prowadzenie 1:0

Więcej…
 
PEDOFILE W TVP GDAŃSK? PDF Drukuj Email
PARKING NIESTRZEŻONY

Nie mam żadnych złudzeń co do merytorycznego poziomu większości programów telewizyjnych, w tym tzw. publicystyczno-informacyjnych, ale też nie widzę powodu, aby odmawiać w nich udziału, nawet w charakterze przypadkowego, epizodycznego rozmówcy. Dlatego, gdy w połowie października br. zostałem zaproszony przez red. Hannę Kordalską-Rosiek z TVP Gdańsk do udziału w ulicznej – na ul. Długiej konkretnie – sondzie, zgodziłem się bez wahania. Zwłaszcza, że dziennikarka reprezentowała telewizję z definicji publiczną, a ponadto - żal było patrzeć jak szerokim łukiem omijają ją kolejni indagowani przechodnie.  

Więcej…
 
I PO WYBORACH, CZYLI KOLEJNY BLAMAŻ NAJEMNIKÓW PDF Drukuj Email
MOTO-KRONIKA

Formalnie takie specjalności jak socjologia czy politologia określa się mianem nauk społecznych. Gdyby jednak sięgnąć do ich marksistowsko-leninowskiej genezy oraz dominującego oparcia w „dziełach” zdeklarowanych komunistów lub wręcz psychopatów  (vide: Freud, Darwin, Nietsche, Sartre), tak ochoczo polecanych przez kadrę dydaktyczną  tzw. uczelni, wówczas jako żywo nasuwa się skojarzenie nie z naukami społecznymi lecz… sowieckimi. Mówiąc krótko; dla niżej podpisanego socjolog względnie politolog, nawet z tytułem naukowym (a raczej – zwłaszcza z tytułem naukowym) nagminnie pokazywany w jedynie słusznych mediach to gwarantowany użyteczny idiota, służący wiernie tym, którzy go aktualnie opłacają.

 

Zmieniony: Czwartek, 03 Grudzień 2015 23:24
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
COPYRIGHT 2008. MOTO.GDA.PL ALL RIGHTS RESERVED