OBROŃCY ŻYCIA PROSZĄ O MODLITWĘ PDF Drukuj Email
POCZTA "MOTO"

W obecnej sytuacji, gdy w Polsce powstaje możliwość wprowadzenia pełnej ochrony życia dzieci poczętych, obserwujemy olbrzymią agresję ze strony przeciwników życia. Atakują oni Kościół i dopuszczają się nawet bluźnierczych prowokacji podczas Mszy św. Żądają pełnej legalizacji zabijania dzieci w łonach matek. Życie dziecka poczętego staje się dla nich przedmiotem rozgrywek politycznych w walce o władzę. Dążą do sprowokowania emocjonalnych awantur na naszych ulicach. Kłamią i demoralizują młodych. Szkodzą ludziom i społeczeństwu. Są zablokowani na wszelkie racjonalne argumenty. Często jednak nie wiedzą, co czynią!

Human Life International Polska zaprasza do przyłączenia się do wspólnej Modlitwy w Intencji Nawrócenia Przeciwników Życia. Apeluje, aby nie dać się sprowokować, ale zachować spokój i życzliwość również wobec tych, którzy atakują i są aktywnymi zwolennikami zabijania dzieci poczętych.

O fundamentalnej zasadzie chrześcijańskiej zwyciężania zła dobrem świadczył bł. ks. Jerzy Popiełuszko, który jest patronem polskich obrońców życia. A  Human Life International Polska przypomina, że tę batalię można wygrać tylko zachowując spokój i otaczając miłością i opieką zarówno poczęte dziecko, jak jego matkę, ojca i całą rodzinę w trudnej sytuacji życiowej.

Potrzebna jest wielka modlitwa o nawrócenie przeciwników życia, która nie jest łatwa. Przynosi jednak wielkie owoce. Tego agresywnego przeciwnika można pokonać tylko modlitwą i postem, przypomina Human Life International Polska i zaprasza do przyłączenia się do wspólnej modlitwy za przeciwników życia o ich nawrócenie. Można to zrobić poprzez stronę internetową http://www.naszestanowisko.pl

W imieniu Human Life International Polska
Ewa H. Kowalewska
(06.04.2015)

 
COPYRIGHT 2008. MOTO.GDA.PL ALL RIGHTS RESERVED