FINAŁOWE LOTY W ERGO ARENIE PDF Drukuj Email
SPORT

Już w najbliższą sobotę, 19 listopada 2016 w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie od godz. 19 do 23 czekają nas nie lada emocje; Diverse NIGHT of the JUMPs czyli mistrzostwa świata w motocrossowym freestyle’u. Wyjątkowość piątej odsłony tego wydarzenia na Wybrzeżu polega na tym, że właśnie u nas za kilka dni dojdzie do ostatecznego podziału tegorocznych trofeów. Nie mniej emocjonująco zapowiada się występ Austriaka Gerharda Mayr’a, który jako jedyny aktualnie zawodnik na świecie wykonuje salto w tył (backflip) na… blisko 700-kilogramowym buggy Polaris RZR.

 

Coś specjalnego na listopadowy występ w Ergo Arenie przygotowuje również Patryk Siekaj – jeden z dwóch polskich zawodników (drugi to jego brat Maciej), którzy uprawiają freestyle na quadach. Sam jeździec nie chce zdradzać zbyt wielu szczegółów dotyczących tej niespodzianki, zapewnia jednak, że jego popis „postawi scenę freestyle’ową w Polsce na głowie”. Według nieoficjalnych informacji, popartych doniesieniami o intensywnych treningach Patryka na basenie z gąbkami, chodzi prawdopodobnie o wykonanie „backflipa” na quadzie. Gdyby do tego doszło, wówczas Polak byłby piątym na świecie, a najmłodszym w ogóle zawodnikiem, który tego dokonał.

Dwa różne, czterokołowe pojazdy i dwóch zawodników, którzy wykręcą nimi salta w tył. Tego jeszcze podczas Diverse NIGHT of the JUMPs w Polsce nie było! A do tego czołówka zawodników FMX, najszybsi i najmłodsi polscy zawodnicy motocrossu, energetyczne show oraz piękne kobiety. Na tym wydarzeniu nie powinno zabraknąć żadnego pasjonata sportów motorowych.


Bilety jeszcze do nabycia za pośrednictwem strony: http://www.eventim.pl/mistrzostwa-swiata-diverse-night-of-the-jumps-bilety.html?affiliate=PLE&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&erid=1666267 oraz w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

Materiały źródłowe:
www.sportainment.pl
(16.11.2016)

 
COPYRIGHT 2008. MOTO.GDA.PL ALL RIGHTS RESERVED